Naša výroba

Sme v úzkom kontakte s priateľmi prírody a zvierat, najlepšími obchodníkmi s poľovníckymi potrebami a zákazníkmi, ktorí preferujú kvalitné slovenské výrobky. Sú to práve oni, ktorí vedia nasmerovať naše kroky a produkty tak, aby sa stali vysoko funkčnými a obľúbenými. Sú zároveň aj našimi kritikmi, a na ich názor a pripomienky vždy so záujmom prihliadame a využívame ich pri tvorbe dizajnu a výrobe našich produktov. Toto pevné prepojenie s našimi klientmi a ich aktuálnymi potrebami zabezpečilo pevné etablovanie našej firmy, ktorá je na slovenskom trhu už viac ako 30 rokov. Sme rovnako pripravení na nové výzvy a podľa potrieb trhu prinášame pre našich zákazníkov stále nové výrobky s ohľadom na rentabilitu výroby a cenovú dostupnosť  pre koncových zákazníkov.

Naša spoločnosť vyrába len z kvalitných materiálov, ktoré vždy pred použitím vo výrobe otestujeme a zisťujeme, či sú bezpečné nielen z hľadiska užívateľa, odolné proti poškodeniu a zároveň či nepoškodzujú životné prostredie. Do výroby zaradíme len také textílie, ktoré neobsahujú ftaláty v zmysle nariadenia Európskej únie a programu REACH. Používame plastové spony výhradne od výrobcov z Európskej únii, ktoré sú vyrábané podľa prísnych európskych noriem, s odolnosťou do -20 C a sú recyklovateľné. Takisto všetky vnútorné plastové  diely a výstuhy sú plne recyklovateľné a sú vyrobené v Slovenskej republike.

 

Zákazková výroba

Sme otvorení každej výzve. Vieme vám vyrobiť puzdro, obal, batoh, tašku podľa vášho želania, a v množstve už od
50 kusov. Výrobok vám potlačíme klasickou sieťotlačou, sublimačnou tlačou alebo vyšijeme logom podľa vášho želania. 


Navrhneme vám možné riešenia a varianty výrobku tak, aby ste mali istotu, že bude dosiahnutý ten správny účel. Vyrábame kvalitné slovenské výrobky, dôraz kladieme na vysokú úroveň spracovania a najdôležitejšia pre nás je vaša spokojnosť.


Máte nápad? Či konkrétnu požiadavku? Ozvite sa nám. Radi splníme vaše požiadavky, pokiaľ to bude technicky možné.