O nás

Oficiálna zadokumentovaná história našej spoločnosti sa začala 17.mája 1988, ešte v čase komunistického režimu. Prvý výrobok - sadu čiapok pre vodné pólo sme vyrobili v apríli 1987. Náš prvý zákazník bol TJ TS Topoľčany a tento obchod sa vzhľadom na vtedajšie spoločenské zriadenie mohol uskutočniť len prostredníctvom štátnej predajne komisionálneho tovaru.

Kúpna cena bola 2.300 Kčs za sadu 26 kusov čiapok. Postupne sa naša výrobná činnosť rozširovala, obstarávali sme strojné zariadenia, lisy, nástroje a náradie. Z garáže sme sa mohli presťahovať do nášho prvého nájmu, potom opäť do väčšieho, až sa nám v roku 2004 podarilo vybudovať našú vlastnú výrobnú halu, kde sa dnes nachádza naša výrobná prevádzka. Náš tím tvorí 12 šikovných pracovníkov. Za celé obdobie fungovania našej firmy sme vyrobili odhadom viac ako 500.000 kusov výrobkov pre poľovníkov, rybárov, cestovateľov, športovcov, športové tímy a reklamné agentúry.

Precízna práca našich kolegov zaručuje, že každý výrobok, ktorý vyrobíme prechádza viacnásobnou kontrolou spracovania, a to už počas samotnej výroby. Nie je dôležité či výrobok stojí 6,00 EUR alebo 60,00 EUR, vždy opúšťa našu dielňu s puncom kvality, za ktorým si stojíme a sme naň hrdí. Snažíme sa zachovať tradičné remeslo, ktoré v našej krajine, aj napriek jeho bohatej histórii žiaľ, zaniká. Šijeme na tradičných strojoch s plne manuálnym ovládaním vyžadujúcich značnú šikovnosť a zručnosť remesla. Na krátkej prezentácii vám predstavuje niekoľko momentov zobrazujúcich našu prácu .


                                                            Sme slovenský výrobca a naše výrobky sú MADE IN SLOVAKIA.
prev next