TRADIČNÁ SLOVENSKÁ VÝROBA

Naše výrobky sú
MADE IN SLOVAKIA

Sme slovenský výrobca a naša spoločnosť vyrába pod vlastnou registrovanou obchodnou značkou ballpolo® poľovnícke batohy, kapsy, doplnky, puzdrá na dlhé zbrane, aktovky ale aj iné špecifické výrobky na mieru podľa želaní našich zákazníkov .

Naše výrobky spĺňajú kritériá kvalitnej remeselnej výroby, ktoré dosahujú vysoký štandard nielen z hľadiska funkčnosti, ručnej kvality spracovania ale aj výberu použitých materiálov. Sme tradičná slovenská brašnárska remeselnícka dielňa a sme na to hrdí.

O nás

Oficiálna zadokumentovaná história našej spoločnosti sa začala 17.mája 1988, ešte v čase komunistického režimu. Prvý výrobok – sadu čiapok pre vodné pólo sme vyrobili v apríli 1987. Náš prvý zákazník bol TJ TS Topoľčany a tento obchod sa vzhľadom na vtedajšie spoločenské zriadenie mohol uskutočniť len prostredníctvom štátnej predajne komisionálneho tovaru.

Kúpna cena bola 2.300 Kčs za sadu 26 kusov čiapok. Postupne sa naša výrobná činnosť rozširovala, obstarávali sme strojné zariadenia, lisy, nástroje a náradie. Z garáže sme sa mohli presťahovať do nášho prvého nájmu, potom opäť do väčšieho, až sa nám v roku 2004 podarilo vybudovať našú vlastnú výrobnú halu, kde sa dnes nachádza naša výrobná prevádzka. Náš tím tvorí 12 šikovných pracovníkov. Za celé obdobie fungovania našej firmy sme vyrobili odhadom viac ako 500.000 kusov výrobkov pre poľovníkov, rybárov, cestovateľov, športovcov, športové tímy a reklamné agentúry.

Naša práca

Precízna práca našich kolegov zaručuje, že každý výrobok, ktorý vyrobíme prechádza viacnásobnou kontrolou spracovania, a to už počas samotnej výroby. Nie je dôležité či výrobok stojí 6,00 EUR alebo 60,00 EUR, vždy opúšťa našu dielňu s puncom kvality, za ktorým si stojíme a sme naň hrdí.

Snažíme sa zachovať tradičné remeslo, ktoré v našej krajine, aj napriek jeho bohatej histórii žiaľ, zaniká. Šijeme na tradičných strojoch s plne manuálnym ovládaním vyžadujúcich značnú šikovnosť a zručnosť remesla. Na krátkej prezentácii vám predstavuje niekoľko momentov zobrazujúcich našu prácu .

KVALITNÁ REMESELNÁ VÝROBA

Sme otvorení každej výzve, vyrobíme vám čokoľvek

1988
ROK VZNIKU SPOLOČNOSTI
2000
SPOKOJNÝCH ZÁKAZNÍKOV
27
PARTNERSKÝCH SPOLOČNOSTÍ
1
VLASTNÁ VÝROBNÁ HALA
12
ŠIKOVNÝCH PRACOVNÍKOV
500000
VÝROBKOV NIE LEN PRE POĽOVNÍKOV
BRAŠNÁRSKA REMESELNÍCKA VÝROBA

Kvalitná remeselná výroba

Sme v úzkom kontakte s priateľmi prírody a zvierat, najlepšími obchodníkmi s poľovníckymi potrebami a zákazníkmi, ktorí preferujú kvalitné slovenské výrobky. Sú to práve oni, ktorí vedia nasmerovať naše kroky a produkty tak, aby sa stali vysoko funkčnými a obľúbenými. Sú zároveň aj našimi kritikmi, a na ich názor a pripomienky vždy so záujmom prihliadame a využívame ich pri tvorbe dizajnu a výrobe našich produktov. Toto pevné prepojenie s našimi klientmi a ich aktuálnymi potrebami zabezpečilo pevné etablovanie našej firmy, ktorá je na slovenskom trhu už viac ako 30 rokov. Sme rovnako pripravení na nové výzvy a podľa potrieb trhu prinášame pre našich zákazníkov stále nové výrobky s ohľadom na rentabilitu výroby a cenovú dostupnosť  pre koncových zákazníkov. Naša spoločnosť vyrába len z kvalitných materiálov, ktoré vždy pred použitím vo výrobe otestujeme a zisťujeme, či sú bezpečné nielen z hľadiska užívateľa, odolné proti poškodeniu a zároveň či nepoškodzujú životné prostredie. Do výroby zaradíme len také textílie, ktoré neobsahujú ftaláty v zmysle nariadenia Európskej únie a programu REACH. Používame plastové spony výhradne od výrobcov z Európskej únii, ktoré sú vyrábané podľa prísnych európskych noriem, s odolnosťou do -20 C a sú recyklovateľné. Takisto všetky vnútorné plastové diely a výstuhy sú plne recyklovateľné a sú vyrobené v Slovenskej republike.

BUĎTE MEDZI KONKURENCIOU JEDINEČŃÝ

Zákazková výroba

Sme otvorení každej výzve. Vieme vám vyrobiť puzdro, obal, batoh, tašku podľa vášho želania, a v množstve už od 50 kusov. Výrobok vám potlačíme klasickou sieťotlačou, sublimačnou tlačou alebo vyšijeme logom podľa vášho želania. Navrhneme vám možné riešenia a varianty výrobku tak, aby ste mali istotu, že bude dosiahnutý ten správny účel. Vyrábame kvalitné slovenské výrobky, dôraz kladieme na vysokú úroveň spracovania a najdôležitejšia pre nás je vaša spokojnosť. Máte nápad? Či konkrétnu požiadavku? Ozvite sa nám. Radi splníme vaše požiadavky, pokiaľ to bude technicky možné.